«ЧЕРНОМОРЕЦ» ЗАВЕРШИЛ ПЕРВЫЙ КРУГ НА 15 МЕСТЕ
(07 декабря 2022 / 16:18)

«Рух» Львів - «Чорноморець» - 2:2 (0:2)

7 грудня 2022 року. 14 тур. Львів. 13-00. Стадіон «Україна». 1 градус.

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький), асистенти – Дмитро Запороженко (Запоріжжя), Олександр Беркут (Суми), четвертий арбітр – Володимир Новохатній (Київ). Делегат УАФ – Тарас Клим (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу УАФ – Михайло Овчар (Калуш).

«Рух»: 32 Ледвій, 92 Слюбик, 93 Роман (75 Кітела, 90+5), 17 Мисик (73 Лях, 78), 63 Сапуга (капітан), 6 Довгий, 15 Підгурський (4 Холод, 46), 30 Таллес, 22 Карабін, 26 Альваренга (99 Руніч, 55), 11 Соломон (9 Квасниця, 78).

Запасні: 79 Паньків, 86 Герета, 3 Веремієнко, 71 Федор, 19 Пастух.

Тренер – Леонід Кучук.

«Чорноморець»: 12 Непогодов, 3 Єрмаков, 9 Путря (капітан), 21 Бобко (32 Петько, 81), 77 Кузик, 89 Політило, 45 Брагару, 79 Салюк, 39 Бадібанга, 17 Юсов (5 Суханов, 77), 25 Войтіховський (20 Гладкий, 88).

Запасні: 1 Варакута, 11 Штогрін, 27 Плакса, 31 Черткоєв, 29 Білий, 71 Даскалиця, 10 Наумець, 99 Кубемба.

Тренер – Роман Григорчук.

Голи: Руніч (62), Карабін (84) - Юсов (25, 35).

Попереджені: Підгурський (44), Довгий (64), Слюбик (71) – Брагару (45), Непогодов (82).

Це був завершальний матч VBET Ліги у 2022 році. Порівняно з попередніми зустрічами і «Чорноморець», і «Рух» змінили стартові склади. У львівській команді, яка грала 28 листопада з ФК «Олександрія» (1:1), сьогодні замість Кітели, Притулі та дискваліфікованого Климчука вийшли Роман, Підгурський та Карабін. У «моряків» вилученого з поля 2 грудня у зустрічі з «Кривбасом» (0:1) Джеймса, а також Білого, Петько та Наумця замінили Салюк, Бобко, Кузик та Бадібанга.

У першому таймі на стадіоні «Україна» йшла приблизно рівна гра. Гостріше атакував «Чорноморець», що й відбилося на результаті. До перерви двічі відзначився Юсов: на 25 хвилині після класно розіграної комбінації за участю Путрі, Войтховського та Кузика, а на 35-й скориставшись відмінною подачею кутового Політило та відправивши головою м'яч у далеку «дев'ятку» – 2:0.

На жаль, зберегти переможний рахунок "морякам" не вдалося. У середині другої 45-хвилинки господарі відіграли один гол: Таллес подав кутовий, м'яч відлетів до Рунича, який увігнав його в сітку з 15 метрів - 2:1. «Чорноморець» не реалізував кілька небезпечних моментів (Бобко, Кузик, Політило), а наприкінці матчу пропустив удруге (Карабін використав простріл Романа від лицьової лінії) – 2:2.
"Чорноморець" йде на перерву, займаючи 15 місце і маючи 11 очок.